Koncert ''Kolędy Polskie''.
2012-01-17 10:51:59

Buskie Samorządowe Centrum Kultury wspólnie z tygodnikiem „Korso” zaprasza na koncert kolęd będący II edycją projektu „Kolędy Polskie”. Uroczysty koncert będący finałem tegorocznej edycji przedsięwzięcia odbędzie się 22 stycznia 2012 r. (w niedzielę) o godzinie 16.00.

Wieczór rozpocznie gościnny występ grupy kolędniczej „Kasztelanie” z gminy Kije. Na koncert będą się składały kolędy wykonywane przez zespoły i solistów z regionu Ponidzia.

Uczestnicy koncertu otrzymają bezpłatną płytę z kolędami nagranymi w Studiu SMS działającym w BSCK. Dom Kultury serdecznie dziękuje za wsparcie PSS „Społem” w Busku – Zdroju, Sanatorium „Włókniarz” i kawiarni „Cynamon”. 

Wstęp na koncert jest wolny, będą obowiązywały bezpłatne wejściówki, które można odebrać w Domu Kultury w Centrum Informacji Turystycznej na parterze.

 

Zapraszamy.



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11132