W Domu Kultury w Busku-Zdroju odbędzie się spektakl muzyczny ''Wspomnienia''. Organizatorzy zapraszają na spektakl 18 stycznia 2012 (w środę) o godzinie 16.00 do sali widowiskowej BSCK. Wstęp na widowisko jest wolny.
Przygotowany przez seniorów z Puławskiego Ośrodka Kultury ''Dom Chemika'' oraz Zespół Teatralny Puławskiej Filii Lubelskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku spektakl, w kolejnych odsłonach przedstawia wybrane fragmenty codziennej rzeczywistości Warszawy i Lwowa z lat 30., 40. i 50.tych XX wieku. Aktorzy w strojach z epoki, utwory muzyczne, dekoracja wspaniale oddają atmosferę tamtych lat.

Czeka nas więc wspaniały muzyczny wieczór wspomnień z piosenkami, które wciąż żyją w naszej świadomości, a to wszystko w ujmującym wykonaniu Seniorów z Puław.
Zapraszamy.