Dodatkowa pomoc dla osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne
2012-01-17 08:41:37



Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Stopnicy informuje, że do 31.01.2012r. będą przyjmowane wnioski o dodatkowe świadczenie dla osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne.









Prawo do pomocy przysługuje matce, ojcu lub opiekunowi faktycznemu
dziecka, zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 27 grudnia
2011r. w sprawie szczegółowych warunków realizacji rządowego programu
wspierania niektórych osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne. Jest
to pomoc w kwocie 100 zł miesięcznie i zgodnie z ww. rozporządzeniem
Rady Ministrów, przysługuje osobom mającym ustalone prawo do świadczenia
pielęgnacyjnego za miesiąc styczeń, luty lub marzec 2012 r.



Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stopnicy.







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11128