Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Solcu-Zdroju 2012-01-12 10:11:45
W niedzielę 8 stycznia również w Solcu-Zdroju już od godz. 7,30 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dzięki hojności Mieszkańców i Gości zebrano 3025,56 zł, 2€ , 1 euro cent oraz 2 franki.
W kweście brało udział 15 wolontariuszy, byli to uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Zborowie i Solca Zdroju oraz Samorządowego Gimnazjum w Solcu-Zdroju wraz z opiekunami. Kwestę na terenie naszej gminy koordynowało Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju.



|
|
|