Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Solcu-Zdroju
2012-01-12 10:11:45

W niedzielę 8 stycznia również w Solcu-Zdroju już od godz. 7,30 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dzięki hojności Mieszkańców i Gości zebrano 3025,56 zł, 2€ , 1 euro cent oraz 2 franki.


W kweście brało udział 15 wolontariuszy, byli to uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Zborowie i Solca Zdroju oraz Samorządowego Gimnazjum w Solcu-Zdroju wraz z opiekunami.  Kwestę na terenie naszej gminy koordynowało Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju.


orkiestra_sw_2012.jpg


orkiestra_sw_2012_1.jpg


orkiestra_sw_2012_2.jpg



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11102