Lekarze chcą odwołać dyrektora szpitala we Włoszczowie.
2012-01-11 16:28:06

Lekarze i pielęgniarki Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie wystosowali ostre pismo do starosty. Wszystkie związki zawodowe działające w szpitalu domagają się od władz powiatu zmiany dyrektora lecznicy i rozpisania konkursu na to stanowisko.

Zarzucają „rażące zaniedbania” swojemu szefowi oraz organowi założycielskiemu, czyli powiatowi.

W poniedziałek, 9 stycznia sześć związków zawodowych działających przy Szpitalu Powiatowym imienia Jana Pawła II we Włoszczowie dostarczyło pismo do starosty Zbigniewa Matyśkiewicza, przewodniczącego Rady Społecznej Zespołu Opieki Zdrowotnej Krzysztofa Soleckiego oraz przewodniczącego Komisji Zdrowia, Bezpieczeństwa Publicznego i Opieki Społecznej Rady Powiatu Jerzego Wiśniewskiego.

Czytaj dalej na: Echo

 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11094