Złodziej drzewa zatrzymany.
2012-01-11 16:26:03

W poniedziałkowy wieczór policjanci z Włoszczowy zatrzymali jednego z mieszkańców gminy Włoszczowa, który nielegalnie pozyskiwał drzewo z lasu. Policjanci z Włoszczowy w trakcie czynności służbowych zatrzymali mieszkańca gm. Włoszczowa który przewoził ciągnikiem pozyskane nielegalnie drzewo.

Był to kolejny konflikt z prawem tego mężczyzny z powodu drzew wyciętych z cudzych działek.  Dziś mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury, za ten czyn kodeks karny przewiduje karę od 3 m-cy do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: www.wloszczowa.swietokrzyska.policja.gov.pl



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11093