Spotkanie opłatkowe.
2012-01-09 13:46:26

W hali widowiskowo - sportowej OSiR w Staszowie odbyło się spotkanie opłatkowe członków wszystkich wspólnot i grup działających przy parafii św. Barbary. 6 stycznia br. zgromadzenie rozpoczęło się od wspólnej modlitwy, którą poprowadził ks. kan. Edward Zieliński.

Senior spotkania, były wieloletni dyrektor staszowskiego liceum im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego Adam Koziński odczytał fragment Ewangelii św. Mateusza o narodzinach Zbawiciela.

Noworoczne życzenia do obecnych skierował burmistrz Staszowa Romuald Garczewski, po czym wspólnie śpiewano kolędy przy akompaniamencie Młodzieżowej Orkiestry Hutniczej Tadeusza Wrześniaka.

staszow_spotkanie_oplatkowe001.jpg 

staszow_spotkanie_oplatkowe002.jpg 


W świątecznym nastroju, w atmosferze wzajemnej życzliwości łamano się opłatkiem i składano sobie życzenia. W spotkaniu uczestniczyli m.in.: wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Bonifacy Wojciechowski oraz zastępca burmistrza Henryka Markowska.


Źródło: staszow.pl





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11075