Nie będzie TOTU 2012.
2012-01-07 11:02:06

Drodzy fani, przyjaciele, wolontariusze, sponsorzy, partnerzy- informujemy, iż w 2012 roku nie podejmiemy się organizacji Festiwalu Kultury Młodzieżowej TOTU FESTIVAL. Bardzo dziękujemy tym, którzy nas wspierali, pomagali i najważniejsze - byli razem z nami podczas wszystkich pięciu edycji imprezy.

Dziękujemy i do zobaczenia!

www.totufestival.pl

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11058