Nie będzie TOTU 2012. 2012-01-07 11:02:06
Drodzy fani, przyjaciele, wolontariusze, sponsorzy, partnerzy- informujemy, iż w 2012 roku nie podejmiemy się organizacji Festiwalu Kultury Młodzieżowej TOTU FESTIVAL. Bardzo dziękujemy tym, którzy nas wspierali, pomagali i najważniejsze - byli razem z nami podczas wszystkich pięciu edycji imprezy.
Dziękujemy i do zobaczenia!
www.totufestival.pl |
|
|