Duże straty po kradzieży w Pińczowie.
2012-01-07 10:40:08

W Pińczowie nocą ze środy na czwartek złodzieje włamali się do sklepu ze sprzętem elektronicznym. Zrabowali między innymi telefony komórkowe, aparaty fotograficzne, kamery, nawigacje, konsole do gier. Wciąż trwa szacowanie strat, już wiadomo, że przekroczą 20 tysięcy złotych.

 

Czytaj dalej: Echo

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11056