Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas był jednym z gości
przybyłych na świąteczno – noworoczną sesję Rady Gminy w Nowym
Korczynie, która odbyła się 30 grudnia 2011 roku w sali konferencyjnej
Urzędu Gminy przy ul. Buskiej.
Sesja ta była okazją do podsumowania pierwszego roku kadencji samorządu gminy Nowy Korczyn, podziękowania radnym i sołtysom za ich działalność społeczną oraz przekazania najserdeczniejszych życzeń na nadchodzący Nowy Rok.



Anna Nowak