Uroczysta sesja Rady Gminy w Nowym Korczynie
2012-01-03 12:06:03


Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas był jednym z gości
przybyłych na  świąteczno – noworoczną sesję Rady Gminy w Nowym
Korczynie, która odbyła się 30 grudnia 2011 roku w sali konferencyjnej
Urzędu Gminy przy ul. Buskiej.






Sesja ta była okazją do podsumowania pierwszego roku kadencji samorządu gminy Nowy Korczyn, podziękowania radnym i sołtysom za ich działalność społeczną oraz przekazania najserdeczniejszych życzeń na nadchodzący Nowy Rok.

srg_XVII_2011_05.JPG

 srg_XVII_2011_02.JPG

srg_XVII_2011_03.JPG


srg_XVII_2011_01.JPG

srg_XVII_2011_04.JPG

Anna Nowak








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11051