Mieszkańcy Włoszczowy szampańsko bawili się w noc Sylwestrową !!!
2012-01-05 13:51:11

Wzorem lat ubiegłych, włoszczowianie przywitali Nowy Rok na świeżym powietrzu. Tym razem odbyło się to na placu przed Domem Kultury. Muzyka płynąca z głośników, noworoczna dekoracja i iluminacje świetnie wprowadzały zebranych w świąteczny nastrój.

Organizatorzy zapraszali gości do udziału w konkursach z nagrodami.

wloszczowa_sylwester001.jpg



Plac przed Domem Kultury oraz część chodników przy ulicy Wiśniowej wypełniła młodzież, dorośli i dzieci. Przed północą życzenia noworoczne złożył zebranym mieszkańcom Burmistrz Gminy Bartłomiej Dorywalski. Następnie odbył się pokaz ogni sztucznych, któremu towarzyszyły znane motywy muzyki filmowej. Liczba uczestników sylwestrowej zabawy wskazuje, że włoszczowianom spodobała się zmiana miejsca imprezy.


Więcej zdjęć: www.gmina-wloszczowa.pl






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11045