Znamy zwycięzców Konkursu Fotograficznego "Ponidzie w obiektywie" w młodszej grupie wiekowej.
2012-01-03 16:27:37

21 października w biurze Lokalnej Grupy Działania PONIDZIE poddano ocenie zdjęcia złożone w ramach II edycji Konkursu Fotograficznego „Ponidzie w obiektywie” w grupie wiekowej do 13 lat.

Komisję konkursową odpowiedzialną za wybór zdjęć tworzyli:

- Pani Alicja Mazurek - przewodnicząca komisji
- Pan Paweł Kamiński - dyrektor Miejsko - Gminnego Centrum Kultury w Działoszycach
- Pan Jarosław Nowak - wiceprezes LGD PONIDZIE

8 młodych autorów przedstawiło 34 fotografie, spośród których jurorzy wyłonili 3 najlepsze zdjęcia, przyznając:

I miejsce - Piotr Gadomski
II miejsce - Klaudia Piątek
III miejsce - Paweł Polak


Poniżej prezentujemy po jednym zdjęciu złożonym przez zwycięzców.

pinczow_piotr_gadomski_tu_czas_sie_zatrzymal.JPG
I miejsce - Piotr Gadomski - Tu czas się zatrzymał

pinczow_klaudia_piatek_kosciol_w_bogucicach.JPG
II Miejsce - Klaudia Piątek - Kościół w Bogucicach


 pinczow_pawel_polak_starorzecze_nidy.jpg
III Miejsce -  Paweł Polak - Starorzecze Nidy


Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Wszystkich mieszkańców obszaru LGD PONIDZIE zapraszamy do udziału w naszym konkursie w przyszłym roku.

Źródło: lgdponidzie.pl

 

 








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11031