Bajkowa Orkiestra. 2012-01-03 14:37:56
Już w najbliższą niedzielę o godzinie 14.00 w Europejskim Centrum Bajki rusza Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W programie m.in. loteria, licytacje, spektakl "Bal Królowej Zimy", bajkowe warsztaty artystyczne oraz występy lokalnych artystów.
Program Bajkowej Orkiestry:
- Licytacje cennych przedmiotów, loteria
- Spektakl „Bal Królowej Zimy” Monika Kolasa-Hladikova muzyka i tekst Anna Grochulska choreografia. Występują Studenci Instytutu Edukacji Muzycznej UJK w Kielcach
- Bajkowe warsztaty artystyczne – malujemy, wycinamy i lepimy… Kreatywne warsztaty dla małych i dużych artystów prowadzone przez Studentów Instytutu Sztuk Pięknych UJK pod kier. dr Katarzyny Ziołowicz. W programie warsztatów: BAJKOWE IMPRESJE MALARSKIE, MÓJ ULUBIONY BOHATER, STROJE BAJKOWYCH POSTACI, ZDJĘCIA Z MAŁPKĄ FIKI-MIKI
- Pokazy strażackie i policyjne;
- Występy artystyczne: Samorządowe Przedszkole w Pacanowie, Laureaci Przeglądu Kolęd Obcojęzycznych, Zespół „PACANOWIANIE”, Zespół „DEBIUT”, Zespół „RESPECT”, młodzi artyści z terenu Gminy Pacanów
- Stoiska z przysmakami m.in.: ECB, Przedszkole w Pacanowie, Stowarzyszenie Miłośników Gminy Pacanów, Dom Kultury Heńka Góry, Kępianki
- godz. 17.00 – Światełko do Nieba. Bajkowy pokaz fajerwerków sponsorowany przez Pana Romana Mosio, Prezesa TANKPOL Szczucin.
Będą z nami wolontariusze: uczniowie i nauczyciele z Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Pacanowie, Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Ratajach Słupskich, Szkół Podstawowych w Wójczy i Oblekoniu. ZAGRAJCIE Z NAMI!
Źródło: www.stolica-bajek.pl
|
|
|