WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY ZAGRA RÓWNIEŻ W GMINIE NOWY KORCZYN.
2012-01-03 12:56:01

W niedzielę 8 stycznia 2012 roku Gminny Ośrodek Kultury i władze samorządowe gminy zapraszają wszystkich Mieszkańców i Gości na rynek w Nowym Korczynie, w godzinach: 11.00 do 15.00.


 

wosp2010.jpg

A tam czekać na Państwa będzie:

  • maraton zumba (taneczny aerobic),

  • wystąpią uczennice naszych szkół: Kasia i Ola Cerazy

  • oraz zespoły:  INDEX, TOP SECRET I, VIRAGO i VOKALL .

Wolontariusze z Samorządowego Gimnazjum  im. Św. Kingi wyruszają kwestować o godz. 9.00.


Wesprzyjmy Orkiestrę i wspólnie pomóżmy chorym dzieciom i diabetyczkom.










https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11025