WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY ZAGRA RÓWNIEŻ W GMINIE NOWY KORCZYN. 2012-01-03 12:56:01
W niedzielę 8 stycznia 2012 roku Gminny Ośrodek Kultury i władze samorządowe gminy zapraszają wszystkich Mieszkańców i Gości na rynek w Nowym Korczynie, w godzinach: 11.00 do 15.00.
A tam czekać na Państwa będzie:
- maraton zumba (taneczny aerobic),
- wystąpią uczennice naszych szkół: Kasia i Ola Cerazy
- oraz zespoły: INDEX, TOP SECRET I, VIRAGO i VOKALL .
Wolontariusze z Samorządowego Gimnazjum im. Św. Kingi wyruszają kwestować o godz. 9.00. Wesprzyjmy Orkiestrę i wspólnie pomóżmy chorym dzieciom i diabetyczkom.
|
|
|