ŻEGNAMY CIĘ MARKU! 2012-01-01 20:59:52
Z niedowierzaniem i głębokim smutkiem przyjęliśmy 30 grudnia 2011 roku wiadomość o niespodziewanej śmierci MARKA WÓJCICKIEGO, prezesa firmy „Marcoterm” w Kielcach, twórcy ośrodka szkoleniowo- rekreacyjnego w Zborówku Starym, laureata Plebiscytu „Pacanowski Laur” z 2008 roku.
W zmarłym tracimy człowieka zaangażowanego we współpracę z
samorządem gminy, lokalnymi stowarzyszeniami i instytucjami oraz mieszkańcami
gminy.
Marku! Będzie nam brakować Twoich pomysłów, poczucia humoru i Twojej
otwartości na ludzi!
Cześć Twojej Pamięci! Spoczywaj w pokoju!!!
Z wyrazami szczególnego współczucia i wsparcia dla najbliższej rodziny
zmarłego:
Wójt Gminy Pacanów
Wiesław Skop
|
P.S. Zainteresowanych informujemy, że uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 03 stycznia / wtorek / o godz. 12.00 w kościele przy ul Urzędniczej w Kielcach / za dworcem PKP w kierunku oś. Czarnów.
|
|
|