ŻEGNAMY CIĘ MARKU!
2012-01-01 20:59:52

Z niedowierzaniem i głębokim smutkiem przyjęliśmy 30 grudnia 2011 roku wiadomość o niespodziewanej śmierci MARKA WÓJCICKIEGO, prezesa firmy „Marcoterm” w Kielcach, twórcy ośrodka szkoleniowo- rekreacyjnego w Zborówku Starym, laureata Plebiscytu „Pacanowski Laur” z 2008 roku.







Marek.jpg 


W zmarłym tracimy człowieka zaangażowanego we współpracę z
samorządem gminy, lokalnymi stowarzyszeniami i instytucjami oraz mieszkańcami
gminy.



Marku! Będzie nam brakować Twoich pomysłów, poczucia humoru i Twojej
otwartości na ludzi!



Cześć Twojej Pamięci! Spoczywaj w pokoju!!!



Z wyrazami szczególnego współczucia i wsparcia dla najbliższej rodziny
zmarłego:

Wójt Gminy Pacanów  

Wiesław  Skop






P.S. Zainteresowanych informujemy, że uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 03 stycznia / wtorek / o godz. 12.00 w kościele przy ul Urzędniczej w Kielcach / za dworcem PKP w kierunku oś. Czarnów.







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=11010