OBWIESZCZENIE 2011-12-30 08:23:21
OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY STOPNICA z dnia 6 grudnia 2011 r. o przeprowadzeniu konsultacji z mieszkańcami Gminy w sprawie nadania statusu miasta miejscowości Stopnica
Na podstawie Uchwały Nr XI/70/11 Rady Gminy Stopnica z dnia 2 grudnia 2011 r. w sprawie przeprowadzenia z mieszkańcami Gminy
Stopnica konsultacji dotyczących wniosku o nadanie statusu miasta
miejscowości Stopnica ogłasza się, co następuje:
§ 1
W terminie do dnia 31 stycznia 2012 r. będą przeprowadzane konsultacje z
mieszkańcami Gminy w sprawie nadania statusu miasta miejscowości
Stopnica.
§ 2
1. Konsultacje zostaną przeprowadzone w formie bezpośredniej poprzez osobiste składanie podpisów na listach konsultacyjnych.
2. W ramach konsultacji mieszkańcy wyrażą swoją opinię wpisując wyraz:
1) „TAK” - jestem za nadaniem statusu miasta miejscowości Stopnica,
2) „NIE” - jestem przeciwny,
3) „O”- wstrzymuję się od głosu.
3. Konsultacje przeprowadzą pełnomocnicy ds. konsultacji - Sołtysi poszczególnych Sołectw.
§ 3
Obwieszczenie podlega podaniu do wiadomości publicznej na tablicach ogłoszeń we wszystkich sołectwach.
Wójt Gminy
(-) Ryszard Zych
|
|
|