Sprawozdanie
2011-12-29 08:44:41

Z zorganizowania „Świątecznego turnieju piłki halowej o puchar Wójta Gminy Solec-Zdrój”


Organizatorem turnieju był Gminny Klub Sportowy Źródło  Solec-Zdrój. Turniej odbył się na Sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Solcu-Zdroju.


 Do turnieju przystąpiło 5 drużyn-Piestrzec I, Zborów, Strażnik, Piestrzec II, Solec/Wełnin. Turniej odbył się systemem punktacyjnym- mecz oraz rewanż. W turnieju uczestniczyło 30 osób.


 Rozgrywki wygrała drużyna ze Zborowa zdobywając 21 pkt. Miejsce drugie zajęła drużyna Solec/Wełnin z ilością punktów 18,  miejsce trzecie przypadło drużynie Piestrzec I i uzyskała ona 15 pkt. miejsce czwarte-Strażnik z 6 pkt. Ostatnie miejsce w turnieju zajęła drużyna Piestrzec II punktów 0.


Puchary wręczył zastępca Wójta Pan Artur Cygan.


Urazów  oraz incydentów podczas turnieju nie odnotowano.


Składy drużyn:


Piestrzec I- Kunat Piotr, Maliga Zbigniew, Maliga Mateusz, Oszywa Patryk, Fortuna Paweł, Maliga Szymon.


Piestrzec II- Domański Artur, Surdel Łukasz, Pietrzyk Szczepan, Domański Adam, Nowak Mariusz, Oszywa Mateusz.


Zborów- Kopacki Konrad, Kopacki Maciej, Kopacki Tomasz, Wojtal Tomasz, Świech Adrian, Czekaj Łukasz, Rusek Marcin.


Strażnik- Sobczak Paweł, Sobczak Krzysztof, Puszyński Dawid, Czerwiec Mateusz, Czekaj Bartłomiej.


Solec/Wełnin- Łęgosz Mateusz, Musiał  Dominik, Kopeć Arkadiusz, Żółtak Piotr, Bonar Jakub, Jamroży Darek.


Mecze sędziowali-Kopacki Konrad, Sobczak Paweł, Żółtak Piotr.


Sędzia techniczny-Bogacz Dawid.



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10995