Każdy kto wybrał się we wtorkowe popołudnie 27.12.2011 r. do kościoła św. Franciszka z Asyżu w Kielcach mógł podziwiać koncert galowy w wykonaniu laureatów V Diecezjalnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek Kielce 2011.
W śród laureatów nie mogło zabraknąć wizytówki gminy Pacanów czyli Wojskowego Zespołu Wokalnego KONSONANS.
Zespół ten otrzymał nagrodę ufundowaną przez Kapelana garnizonowego Wojska Polskiego, oraz nominację do finału Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd Będzin 2011, którą przyjął z rąk ks. Biskupa Kazimierza Gurdy oraz Marszała Województwa Świętokrzyskiego Adama Jarubasa.
fotoreportaż 