POWITANIE NOWEGO ROKU.
2011-12-28 17:01:28
Burmistrz Gminy i Dyrektor Domu Kultury we Włoszczowie zapraszaj± w dniu 31 grudnia br. o godzinie 23:00 – parking przed DK - na powitanie Nowego Roku 2012.
W programie:
- godz. 23:00 – powitanie
- godz. 23:10 – muzyka mechaniczna
- godz. 23:30 – konkurs z nagrodami
- godz. 23:40 – muzyka mechaniczna
- godz. 23:50 – życzenia noworoczne
- godz. 24:00 – pokaz sztucznych ogni
- godz. 00:10 – muzyka mechaniczna
- godz. 00:30 - zakończenie.
¬ródło: www.gmina-wloszczowa.pl
|