''Biały Orlik''- lodowisko.
2011-12-28 15:38:04

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój informuje, że dla dzieci i młodzieży w wieku do 25 lat, z terenu Gminy Busko -Zdrój, w okresie ferii świątecznych wejście na lodowisko "Biały Orlik" jest bezpłatne.


Bezpłatne wejście upoważnia do wejścia na lodowisko na czas jednej godziny w dniach:
26 - 29 grudnia 2011r., w godz. 10.00 do 21.00, oraz
31 grudnia 2011r, w godz. od 10.00 do 15.00

Za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej lub innego ważnego dokumentu osobistego.

W dniu 30 grudnia 2011r. odbędzie się uroczyste otwarcie Lodowiska ''Biały Orlik" w programie otwarcia w godz. 16.00-19.00 zaplanowano pokaz jazdy figurowej na lodzie zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego "Unia" Oświęcim.

Serdecznie zapraszamy

Źródło: busko.pl







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10990