''Biały Orlik''- lodowisko. 2011-12-28 15:38:04
Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój informuje, że dla dzieci i młodzieży w wieku do 25 lat, z terenu Gminy Busko -Zdrój, w okresie ferii świątecznych wejście na lodowisko "Biały Orlik" jest bezpłatne.
Bezpłatne wejście upoważnia do wejścia na lodowisko na czas jednej godziny w dniach: 26 - 29 grudnia 2011r., w godz. 10.00 do 21.00, oraz 31 grudnia 2011r, w godz. od 10.00 do 15.00
Za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej lub innego ważnego dokumentu osobistego.
W dniu 30 grudnia 2011r. odbędzie się uroczyste otwarcie Lodowiska ''Biały Orlik" w programie otwarcia w godz. 16.00-19.00 zaplanowano pokaz jazdy figurowej na lodzie zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego "Unia" Oświęcim.
Serdecznie zapraszamy Źródło: busko.pl
|
|
|