Spotkanie wigilijne.
2011-12-27 11:27:15

W ubiegły wtorek włoszczowscy policjanci gościli na spotkaniu opłatkowym samorządowców powiatu włoszczowskiego z Wicestarostą Ryszardem Maciejczykiem na czele. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili również księża włoszczowskich parafii z Kapelanem Włoszczowskich Policjantów Księdzem Prałatem Edwardem Terleckim.

Spotkanie rozpoczął powitaniem przybyłych gości oraz złożeniem życzeń Komendant Powiatowy Policji we Włoszczowie podinsp. Krzysztof Kozieł. Życzenia składał również Wicestarosta Ryszard Maciejczyk, Zastępca Burmistrza Gminy Włoszczowa Stanisław Nowak.

wloszczowa_policja_oplatek.jpg 

Następnie ksiądz Prałat Edward Terlecki oraz ksiądz Zygmunt Pawlik odczytali Ewangelię oraz odmówili modlitwę rozpoczynającą uroczystość.

Jak co roku w spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele Komendy Powiatowej Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Straży Ochrony Koleji, Nadleśnictwa Włoszczowa oraz przedstawiciele Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach.

O tradycji pamiętali również przedstawiciele Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych, których reprezentował Jerzy Wiśniewski.

Źródło:  www.wloszczowa.swietokrzyska.policja.gov.pl

 

 


 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10971