Kiosk stanął w ogniu. 17-latek podejrzewany o podpalenie.
2011-12-27 11:15:03
Doszczętnie spłonął kiosk przy ulicy Wiśniowej we Włoszczowie. Strażacy sygnał o jego pożarze dostali w sobotę przed godziną 5. Na miejsce ruszyły dwa wozy ratowników.
- W trakcie akcji dostali sygnał, że pali się śmietnik przy gmachu starostwa oddalonym od kiosku o około sto metrów – mówi Dariusz Gieroń, rzecznik prasowy włoszczowskiej straży pożarnej.
Czytaj dalej na: 
|