Śmierć w Wigilię. Pieszy zginął potrącony przez toyotę.
2011-12-27 10:53:51
W wigilijny wieczór doszło do tragedii w Pasturce w powiecie pińczowskim. Po godzinie 18.30 zginął tu pieszy potrącony przez toyotę avensis.
- Według relacji trzeźwego 41-letniego kierowcy, pieszy idący poboczem nagle zatoczył się na drogę, przed nadjeżdżające auto – opowiada Krzysztof Gaca z zespołu prasowego świętokrzyskiej policji. Trwa ustalanie personaliów ofiary.
Od piątku na drogach województwa zginęły już cztery osoby. Warunki na drogach są trudne. Policjanci apelują do kierowców i pieszych o ostrożność.
Czytaj dalej: 
|