Śmierć w Wigilię. Pieszy zginął potrącony przez toyotę.
2011-12-27 10:53:51

W wigilijny wieczór doszło do tragedii w Pasturce w powiecie pińczowskim. Po godzinie 18.30 zginął tu pieszy potrącony przez toyotę avensis.

- Według relacji trzeźwego 41-letniego kierowcy, pieszy idący poboczem nagle zatoczył się na drogę, przed nadjeżdżające auto – opowiada Krzysztof Gaca z zespołu prasowego świętokrzyskiej policji. Trwa ustalanie personaliów ofiary.

Od piątku na drogach województwa zginęły już cztery osoby. Warunki na drogach są trudne. Policjanci apelują do kierowców i pieszych o ostrożność.

Czytaj dalej: Echo




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10967