Spektakl Karola Wojtyły. ''Brat naszego Boga''.
2012-01-03 10:28:01

Zapraszamy już dziś 4 stycznia 2012r. o godz. 18.00 do kościoła p.w. Św. Brata Alberta w Busku-Zdroju na spektakl Karola Wojtyły ''Brat naszego Boga". Jest to realizacja projektu parafii, który zdobył 2 miejsce w ogólnopolskim konkursie BZ WBK 'Święta z kulturą'. WSTĘP NA SPEKTAKL JEST BEZPŁATNY.



brat_naszego_boga.jpg

Zapraszamy

 












https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10966