Spektakl Karola Wojtyły. ''Brat naszego Boga''.
2012-01-03 10:28:01
Zapraszamy już dziś 4 stycznia 2012r. o godz. 18.00 do kościoła p.w. Św. Brata Alberta w Busku-Zdroju na spektakl Karola Wojtyły ''Brat naszego Boga". Jest to realizacja projektu parafii, który zdobył 2 miejsce w ogólnopolskim konkursie BZ WBK 'Święta z kulturą'. WSTĘP NA SPEKTAKL JEST BEZPŁATNY.
|