Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
2011-12-23 10:36:31
Buskie Samorządowe Centrum Kultury informuje, że sfinalizowano rozmowy z zespołem „Mafia”. Na koncert zapraszamy podczas kolejnego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w dniu 8 stycznia 2012 r. w Domu Kultury w Busku – Zdroju.
 Źródło: mafia.kielce.pl
Dochód ze sprzedaży biletów – cegiełek zostanie przeznaczony na cele WOŚP. Szczegóły wkrótce. |