Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
2011-12-23 10:36:31

Buskie Samorządowe Centrum Kultury informuje, że sfinalizowano rozmowy z zespołem „Mafia”. Na koncert zapraszamy podczas kolejnego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w dniu 8 stycznia 2012 r. w Domu Kultury w Busku – Zdroju.

mafia.jpg
Źródło: mafia.kielce.pl

Dochód ze sprzedaży biletów – cegiełek zostanie przeznaczony na cele WOŚP.

Szczegóły wkrótce.

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10955