TO JUŻ PEWNE ! KRAKOWSKI TEATR 'SCENA MOLIERE' WYSTAWI W NASZYM MIEŚCIE SPEKTAKL KAROLA WOJTYŁY - 'BRAT NASZEGO BOGA'.
2011-12-23 00:04:31

Projekt parafii św. Brata Alberta zdobył 2 miejsce w ogólnopolskim konkursie!!! Dzięki temu, w styczniu 2012 r, będziemy mogli ZA DARMO obejrzeć wyjątkowy, multimedialny spektakl .


Już teraz kierujemy zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu do wszystkich, którzy głosowali na nasz projekt, do osób, którym ciężko jest wyjechać poza Busko, do uczestników wigilii u św. Brata Alberta, do młodzieży dla której będzie to okazja do spotkania z teatrem krakowskim, do wszystkich sympatyków i przyjaciół naszej parafii. Po spektaklu będzie kameralne spotkanie z aktorami.

O szczegółach poinformujemy w najbliższym czasie. Być może to właśnie Twój głos zdecydował o tym sukcesie!

DZIĘKUJEMY !
Wolontariusze z parafii św. Brata Alberta.







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10949