Projekt parafii św. Brata Alberta zdobył 2 miejsce w ogólnopolskim konkursie!!! Dzięki temu, w styczniu 2012 r, będziemy mogli ZA DARMO obejrzeć wyjątkowy, multimedialny spektakl .
Już teraz kierujemy zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu do wszystkich, którzy głosowali na nasz projekt, do osób, którym ciężko jest wyjechać poza Busko, do uczestników wigilii u św. Brata Alberta, do młodzieży dla której będzie to okazja do spotkania z teatrem krakowskim, do wszystkich sympatyków i przyjaciół naszej parafii. Po spektaklu będzie kameralne spotkanie z aktorami.
O szczegółach poinformujemy w najbliższym czasie. Być może to właśnie Twój głos zdecydował o tym sukcesie!
DZIĘKUJEMY !
Wolontariusze z parafii św. Brata Alberta.