Opłatek
2011-12-21 13:03:04


''... Jest w moim kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny,
        Przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie,
        Ludzie  gniazda wspólnego łamią chleb biblijny
        Najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie…”


                                       ( C. K. Norwid)




oplatek_2011.jpg


Serdeczne życzenia 
ciepłych i rodzinnych Świąt  Bożego Narodzenia
oraz wszelkiej  pomyślności  i samych sukcesów w nadchodzącym
Nowym 2012 Roku   
składa Wszystkim Internautom
Rada  Gminy, Wójt
oraz  pracownicy jednostek organizacyjnych Gminy



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10934