''... Jest w moim kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny,
Przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie,
Ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny
Najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie…”
( C. K. Norwid)

Serdeczne życzenia
ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia
oraz wszelkiej pomyślności i samych sukcesów w nadchodzącym
Nowym 2012 Roku
składa Wszystkim Internautom
Rada Gminy, Wójt
oraz pracownicy jednostek organizacyjnych Gminy