Życzenia dla Mieszkańców Powiatu Buskiego.
2011-12-21 10:41:04

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejsza chwila w roku. Obecność najbliższych, spokój oraz magiczna chwila łamania się opłatkiem wypełniają w tym dniu nasze serca niezwykłą radością.


 

kartka_swiateczna.jpg 

Życzymy Państwu, aby nadchodzące dni przyniosły wiele chwil spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, a także siłę i nadzieję na przyszłość. Niech ten wyjątkowy nastrój towarzyszy Państwu przez cały ten świąteczny czas napełniając pogodą ducha i dostarczając wielu wzruszeń, a nadchodzący Nowy 2012 Rok stanie się wspaniałą inspiracją do podejmowania nowych wyzwań.

 


Przewodniczący                                                           Starosta Buski
Rady Powiatu w Busku-Zdroju
Krzysztof Gajek                                                            Jerzy Kolarz

 

 








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10930