Wigilia u św. Brata Alberta. 2011-12-20 10:39:51
23 grudnia 2011 r. tradycyjnie w kościele św. Brata Alberta w Busku-Zdroju odbędzie się uroczysta wigilia. Wszyscy, którzy chcą spędzić ten wyjątkowy wieczór wśród przyjaciół, poczuć bliskość drugiego człowieka, niechaj czują się zaproszeni - szczególnie osoby starsze, samotne i ubogie.
Wigilia rozpocznie się mszą św. o godz. 17.00 w kościele św. Brata Alberta. Tuż po nabożeństwie będzie można połamać się opłatkiem oraz zasiąść do wspólnej wieczerzy.
Zapraszają ks. Dziekan Marek Podyma proboszcz parafii św. Brata Alberta Waldemar Sikora Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Wspólnota św. Brata Alberta Źródło: www.busko.pl
|
|
|