Kolejny sukces Zespołu Wokalnego KONSONANS
2011-12-20 07:43:25

W zeszłą sobotę t. 17.12.2011 r. zespół wziął udział w V Diecezjalnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek Kielce 2011 otrzymując drugie miejsce i zaproszenie do koncertu finałowego który odbędzie się w kościele pw. Franciszka z Asyżu w dniu 27 XII 2011 o godz. 16.00.

 Konsonans.jpg

Co najważniejsze WZW KONSONANS został wybrany z pośród ponad stu wykonawców do reprezentowania województwa świętokrzyskiego na Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie.

Warto wspomnieć że w całej historii kultury gminy Pacanów nikomu nie udało się reprezentować gminy Pacanów na tak prestiżowym festiwalu jak ten w Będzinie.

ECB





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10922