Zderzenie z pociągiem. Dwie osoby ranne.
2011-12-19 16:38:52
W wagon pociągu towarowego wjechał w piątkowy wieczór 21-letni kierowca opla sintra. Dwóch pasażerów auta zostało odwiezionych do szpitala. Jak opowiadają policjanci, kierowca nie zastosował się do znaku stop przed niestrzeżonym przejazdem kolejowym w Połańcu i uderzył w wolno jadący skład.
Do szpitala z lekkimi obrażeniami pojechali pasażerowie pojazdu: 44-latek oraz 43-latek. Czytaj na:  |