Zderzenie z pociągiem. Dwie osoby ranne.
2011-12-19 16:38:52

W wagon pociągu towarowego wjechał w piątkowy wieczór 21-letni kierowca opla sintra. Dwóch pasażerów auta zostało odwiezionych do szpitala. Jak opowiadają policjanci, kierowca nie zastosował się do znaku stop przed niestrzeżonym przejazdem kolejowym w Połańcu i uderzył w wolno jadący skład.

Do szpitala z lekkimi obrażeniami pojechali pasażerowie pojazdu: 44-latek oraz 43-latek.

Czytaj na:  Echo



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10917