Finał 7. edycji akcji "Spełniamy marzenia", odbył się w Powiatowym Centrum Kulturalno-Rekreacyjnym dnia 17 grudnia 2011 r.Wcześniej, dzięki hojności Banku Zachodniego i kina "Muza", dzieci obejrzały bajkę w Domu Kultury.
Spełniliśmy marzenia pod 120 dzieci z terenu powiatu włoszczowskiego.
Organizatorami spotkania finałowego były dwie placówki: Zespół Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie i Powiatowe Centrum Kulturalno - Rekreacyjne we Włoszczowie. Patronat nad akcję objęli Burmistrz Włoszczowy Bartłomiej Dorywalski oraz Starostwa Włoszczowski Zbigniew Matyśkiewicz.
Na spotkanie z mikołajem zaproszono dzieci z Domu Dziecka w Nagłowicach, Rodzinnego Domu Dziecka we Włoszczowie, Pogotowia Opiekuńczego we Włoszczowie, zawodowej rodziny zastępczej w Komornikach oraz z niezamożnych rodzin z powiatu włoszczowskiego. Program artystyczny przygotowała młodzież z ZPO nr 1 we Włoszczowie, ZPO nr 2 we Włoszczowie oraz ZPO w Koniecznie.
Cieszymy się, że są wśród nas ludzie wielkiego serca, wrażliwi i chętni to niesienia pomocy innnym - dziękujemy za okazane serce i spełnione marzenia.
Źródło: www.pckr.nazwa.pl