Spełniamy marzenia 2011.
2011-12-19 15:48:39

Finał 7. edycji akcji "Spełniamy marzenia", odbył się w Powiatowym Centrum Kulturalno-Rekreacyjnym dnia 17 grudnia 2011 r.Wcześniej, dzięki hojności Banku Zachodniego i kina "Muza", dzieci obejrzały bajkę w Domu Kultury.

Spełniliśmy marzenia pod 120 dzieci z terenu powiatu włoszczowskiego.

Organizatorami spotkania finałowego były dwie placówki: Zespół Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie i Powiatowe Centrum Kulturalno - Rekreacyjne we Włoszczowie. Patronat nad akcję objęli Burmistrz Włoszczowy Bartłomiej Dorywalski oraz Starostwa Włoszczowski Zbigniew Matyśkiewicz.

Na spotkanie z mikołajem zaproszono dzieci z Domu Dziecka w Nagłowicach, Rodzinnego Domu Dziecka we Włoszczowie, Pogotowia Opiekuńczego we Włoszczowie, zawodowej rodziny zastępczej w Komornikach oraz z niezamożnych rodzin z powiatu włoszczowskiego. Program artystyczny przygotowała młodzież z ZPO nr 1 we Włoszczowie, ZPO nr 2 we Włoszczowie oraz ZPO w Koniecznie.

Cieszymy się, że są wśród nas ludzie wielkiego serca, wrażliwi i chętni to niesienia pomocy innnym - dziękujemy za okazane serce i spełnione marzenia.

Źródło: www.pckr.nazwa.pl





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10916