Sztab WOŚP w Centrum Bajki
2011-12-16 08:00:31
Z przyjemnością informujemy, iż w Europejskim Centrum Bajki działa sztab WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. Na 20. FINAŁ WOŚP zapraszamy w dniu 8 stycznia 2011 r. w godz. 14.00-17.00.
 Na ten dzień zaplanowaliśmy moc wydarzeń oraz licytację cennych
przedmiotów. W związku z tym, zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie
przedmiotów na licytację.
Zagrajcie z nami!
|