W czwartek, 15 grudnia 2011roku w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbył się Dzień Otwarty Centrum Informacji Turystycznej.
Zobacz galerię zdjęć z otwarcia



W najbliższy czwartek, 15 grudnia 2011roku w Buskim Samorządowym Centrum Kultury o godzinie 12:00 rozpocznie się Dzień Otwarty Centrum Informacji Turystycznej.
W tym dniu każdy znajdzie coś dla siebie. Uroczystości rozpoczną się „Prezentacją Rezultatów Kampanii Promocyjnej Miasta i Gminy Busko-Zdrój” w sali konferencyjnej, ale już w tym czasie w holu głównym budynku, prezentować się będą regionalni twórcy z dorobkiem dziedzictwa kulinarnego, rękodzielniczego oraz z własną twórczością.
