Uniwersytet Trzeciego Wieku w BSCK.
2011-12-15 13:44:28

Dom Kultury chcąc stworzyć mieszkańcom naszego regionu dodatkowe możliwości twórczego rozwoju zaprasza osoby dysponujące wolnym czasem do tworzenia w Domu Kultury w Busku – Zdroju Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Początek zajęć planowany jest w październiku 2012.

Nim zostanie on uruchomiony pracownicy BSCK czekają na propozycje i zgłoszenia osób bezpośrednio zainteresowanych. Proponowane jest uruchomienie fakultetów dotyczących wiedzy o kulturze, ochrony zdrowia i zagadnień informatycznych. Nie jest to lista zamknięta, zapraszamy do zgłaszania własnych propozycji działań, tak aby Uniwersytet Trzeciego Wieku BSCK realnie odpowiadał potrzebom dojrzałych mieszkańców naszej gminy.

/A.I./



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10890