Rusza powiatowa ''siatkówka''.
2011-12-13 15:31:56

W Starostwie Powiatowym w Pińczowie odbyło się zebranie z zespołami w sprawie Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn LZS. Omówiono zasady obowiązujące w najbliższej edycji sezonu.


Z terenu gminy Złota rywalizować będą dwa zespoły Absolwenci Złota oraz LZS Nieprowice. Do rozgrywek zgłosiło się 11 zespołów.

Zgłoszone zespoły: „Orlik Team” Pińczów, „Podgórze” Pińczów, LZS Kliszów, „Rewir” Pińczów, LZS Bogucice, LZS Lipnik, „Absolwenci” Złota, LZS Nieprowice, LO Pińczów, ZSZ Pińczów, LZS Węchadłów.

Pierwsze mecze będą rozgrywane w styczniu 2012 roku.

Źródło: gminazlota.tbu.pl







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10874