W Starostwie Powiatowym w Pińczowie odbyło się zebranie z zespołami w sprawie Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn LZS. Omówiono zasady obowiązujące w najbliższej edycji sezonu.
Z terenu gminy Złota rywalizować będą dwa zespoły Absolwenci Złota oraz LZS Nieprowice. Do rozgrywek zgłosiło się 11 zespołów.
Zgłoszone zespoły: „Orlik Team” Pińczów, „Podgórze” Pińczów, LZS Kliszów, „Rewir” Pińczów, LZS Bogucice, LZS Lipnik, „Absolwenci” Złota, LZS Nieprowice, LO Pińczów, ZSZ Pińczów, LZS Węchadłów.
Pierwsze mecze będą rozgrywane w styczniu 2012 roku.
Źródło: gminazlota.tbu.pl