Już niedługo zegnamy stary rok! Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów oraz Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury zapraszają mieszkańców Pińczowa na SYLWESTER POD GWIAZDAMI 2011 na Placu Konstytucji 3 Maja.
Gwiazdą pińczowskiego sylwestrowego „balu pod gwiazdami" będzie Krzysztof Kis – laureat „Szansy na sukces" i gwiazda innych telewizyjnych produkcji. Koncert Kisa rozpocznie się o godzinie 23 i potrwa do 1.
Pińczowianie zapraszani są na Plac Konstytucji 3 Maja już od godziny 22, bo od tej godziny plac wypełni muzyka w rytmach stosownych do nastroju tego wieczoru. O północy Góra Świętej Anny zamieni się w fontannę ognia - rozpocznie się pokaz fajerwerków.
Zapraszamy!
Źródło: pinczow.travel