Sylwester 2011 w Solcu-Zdroju.
2011-12-12 11:36:42
Wójt Gminy Solec-Zdrój zaprasza mieszkańców gminy na Sylwestrową Imprezę Pod Gwiazdami'', która rozpocznie się o godz. 23.00 i potrwa do godz 2.00
Program imprezy przewiduje między innymi; - występ zespołu „MAGIC DANCE” z Jędrzejowa - pokaz sztucznych ogni - wspólne przywitanie Nowego Roku 2012 - konkursy Impreza odbędzie się na placu obok budynku Urzędu Gminy w Solcu-Zdroju

|