Burmistrz Miasta i Gminy Busko – Zdrój wspólnie z Buskim Samorządowym Centrum Kultury i Zespołem Placówek Oświatowych w Zbludowicach zaprasza mieszkańców i kuracjuszy na obchody upamiętniające 30 – tą rocznicę wpro
wadzenia stanu wojennego w Polsce.
Uroczystość odbędzie się w Domu Kultury w Busku – Zdroju 13 grudnia 2011 r. o godzinie 18.00, W trakcie wieczoru wystąpi młodzież ze Zbludowic wykonując „zakazane piosenki stanu wojennego”.
Po prezentacji młodzieży organizatorzy przewidzieli projekcję filmu „Ostatni prom” w reżyserii Waldemara Krzystka.
Wstęp wolny.
Zapraszamy.