30 rocznica wprowadzenia stanu wojennego.
2011-12-12 16:25:36

Burmistrz Miasta i Gminy Busko – Zdrój wspólnie z Buskim Samorządowym Centrum Kultury i Zespołem Placówek Oświatowych w Zbludowicach zaprasza mieszkańców i kuracjuszy na obchody upamiętniające 30 – tą rocznicę wpro
wadzenia stanu wojennego w Polsce.



Uroczystość odbędzie się  w Domu Kultury w Busku – Zdroju 13 grudnia 2011 r. o godzinie 18.00, W trakcie wieczoru wystąpi młodzież ze Zbludowic wykonując „zakazane piosenki stanu wojennego”.

stan_wojny.jpg 

Po prezentacji młodzieży organizatorzy przewidzieli projekcję filmu „Ostatni prom” w reżyserii Waldemara Krzystka.

Wstęp wolny.

Zapraszamy. 

 

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10833