Spotkanie przyrodników PTTK.
2011-12-02 10:57:18
ZARZĄD ODDZIAŁU I ODDZIAŁOWA KOMISJA OCHRONY PRZYRODY POLSKIEGO TOWARZYSTWA TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZEGO W BUSKU-ZDROJU zapraszają wszystkich turystów przyrodników i zainteresowanych ochroną przyrody na zebranie organizacyjne Oddziałowej Komisji Ochrony Przyrody PTTK w Busku-Zdroju.
Spotkanie odbędzie się w Sali Kameralnej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury w Busku-Zdroju, Al. Mickiewicza w dniu 7 grudnia (środa) o godz. 17.00 Zarząd Oddziału
KOP
|