''Dom moich marzeń'' w ZSTiO.
2011-12-01 14:42:28

2 grudnia 2011 r. o godz. 9.00 w Zespole Szkól Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego w Busku-Zdroju odbędzie się XVIII Sesja Techniczna pod hasłem 'Dom moich marzeń'.


W czasie Sesji odbędą się prelekcje firm z  branży budowlanej, geodezyjnej oraz architektury krajobrazu.

Uczniowie ZSTiO kształcą się na kierunkach: technik budownictwa, technik geodeta, technik architektury krajobrazu oraz technik spedytor. Uczniowie szkoły będą czynnie uczestniczyć w Sesji przedstawiając prezentację na temat projektu „Złote tarasy” i biorąc udział w konkursie „Projektowanie ogrodów”.

Sesja Techniczna organizowana jest corocznie i ma na celu poszerzenie wiedzy u uczniów o nowinki branżowe.

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10813