27 listopada 2011 roku w hali Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego w Stopnicy odbył się XIII Międzygminny Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Wójta Gminy Stopnica.
Do rywalizacji stanęło siedem drużyn:
„Gumisie” Tuczępy, „Kastel Okna” Busko Zdrój, Baszta Rytwiany, KS
Zborów, OSiR Staszów, ULKS „Budkom” Oleśnica, ULKS Stopnica. Otwarcia
turnieju dokonał Wójt Gminy Stopnica - Ryszard Zych.
Rywalizacja
toczyła się w dwóch grupach do dwóch wygranych setów. Stopnica w grupie
miała Busko – Zdrój, Oleśnicę, niestety po wyrównanej walce przegrała
swoje mecze co spowodowało tak daleką lokatę.
Zawodnicy ze Staszowa w
swojej grupie mieli drużyny ze Zborowa, Rytwian i Tucząp - wygrali
wszystkie mecze po 2:0 a w finale spotkali się z ekipą Buska - Zdrój.
Ostateczne drużyna OSiR Staszów wygrała 2:0 (21:18; 21:14). Trzecie
miejsce zajęła drużyna z Oleśnicy wygrywając ze Zborowem.
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce OSiR Staszów
II miejsce „Kastel Okna” Busko Zdrój
III miejsce ULKS „Budkom” Oleśnica”
IV miejsce KS Zborów
V miejsce Baszta Rytwiany, Gumisie” Tuczepy, ULKS Stopnica.
Organizator Mariusz Sztorc