Mikołajki 2011
2011-11-30 10:29:52


Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Korczynie organizuje imprezę integracyjną pn. MIKOŁAJKI, na którą serdecznie zaprasza dzieci i młodzież. Impreza odbędzie się w budynku GOK w dniu 3 grudnia to jest w sobotę, początek godzina 16.00. 





mikolajki_2010_1.JPG

Oczekujemy przygotowania przez dzieci okolicznościowych wierszy, piosenek, skeczów itp.

 

/Serwis informacyjny UG/

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10802