Mikołajki 2011 2011-11-30 10:29:52
Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Korczynie organizuje imprezę integracyjną pn. MIKOŁAJKI, na którą serdecznie zaprasza dzieci i młodzież. Impreza odbędzie się w budynku GOK w dniu 3 grudnia to jest w sobotę, początek godzina 16.00.
Oczekujemy przygotowania przez dzieci okolicznościowych wierszy, piosenek, skeczów itp. /Serwis informacyjny UG/
|
|
|