Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Pińczowie zorganizował dla swoich członków spotkanie połączone z zabawą Andrzejkową z okazji Dnia Seniora. Wszystkim przybyłym życzenia z okazji ich święta złożyli: prezes Związku Grażyna Szych, starosta Marek Omasta i burmistrz Włodzimierz Badurak.
Do tańca przygrywał zespół Stachu i Mirek.
Związek działający w naszym powiecie liczy około 200 członków. Główne cele Związku to organizacja wyjazdów w ciekawe zakątki Polski, spotkań okolicznościowych i spotkań z ciekawymi ludźmi, jak również pomoc przy załatwianiu ważnych spraw.
Galeria zdjęć na stronie: www.pinczow.com.pl