W najbliższą sobotę 26 listopada, wystartuje Buska Liga Futsalu. Będzie to już X, jubileuszowa edycja tych rozgrywek. W tym roku rywalizacja odbywać się będzie w dwóch ligach.
W I lidze wystąpi 9 drużyn, a w II - 8. Drużyny grać będą systemem „każdy z każdym” mecz i rewanż.
Rozgrywki toczyć się będą w hali Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego, przy ul. Kusocińskiego 3 w Busku – Zdroju. Zakończenie ligi zaplanowano na 25 lutego 2012 r.
26.11.2011r. - sobota
16.00 WACH I HYDROGEOTECHNIKA - HOTEL MATEO Stopnica (I liga)
16.30 LEŚNA CHATA Skorzów - WIKING Stopnica (I liga)
17.00 FLORNAS-EKO-BIOMASA - AGRO FARMER Piestrzec i SKLEP SPOŻYWCZY „KASIA” Wójcza (II liga)
17.30 SŁABKOWICE – „JABOL” Siesławice (II liga)
18.00 WIKING - BIS KAS (I liga)
18.30 ŻÓŁTO-CZARNI - MAX AUTO (II liga)
19.00 FLORNAS-EKO-BIOMASA - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE (II liga)
19.30 SŁABKOWICE - KORDI (II liga)
20.00 BIS KAS - ZAKŁAD USŁUG INWESTYCYJNYCH J.M.PALUSIŃSKI (I liga)
27.11.2011r. - niedziela
18.30 MAXFARBEX-BUDOTERMIKA - SAWA (I liga)
19.00 WACH I HYDROGEOTECHNIKA - LEŚNA CHATA (I liga)
19.30 FLORNAS-EKO-BIOMASA - SŁABKOWICE (II liga)
20.00 AGRO FARMER I SKLEP SPOŻYWCZY „KASIA” - ŻÓŁTO-CZARNI (II liga)
20.30 JABOL Siesławice - MAX AUTO (II liga)