Spotkanie piechurów.
2011-11-21 15:26:56
Komisja Turystyki Pieszej Oddziału PTTK w Busku-Zdroju zaprasza wszystkich piechurów na spotkanie, które odbędzie się w najbliższą środę - 23 listopada 2011r. w Sali Kameralnej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury (al. Mickiewicza) o godz. 17.00.
Zapraszamy wszystkich członków i sympatyków PTTK zainteresowanych turystyką pieszą oraz organizacją rajdów i wycieczek pieszych. /PTTK/
|