W niedzielę MKS Busko zagra u siebie ze Spartą Kazimierza.
2011-11-16 23:27:19

W niedzielę 20 listopada w V rundzie Pucharu Polski na szczeblu Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej piłkarze MKS Busko-Zdrój zmierzą się na własnym boisku z trzecią drużyną IV ligi, Spartą Kazimierza Wielka. Początek meczu o godz. 12.



Zespół Sparty występuje w IV lidze i po rundzie jesiennej zajmuje trzecią pozycję, ustępując tylko gorszym bilansem bramkowym liderującej Pogoni Staszów. Miłoby było sprawić kolejną niespodziankę i wyeliminować kolejny zespół IV ligowy, co z pewnością drużyna będzie się starała uczynić. Faktem jest, że zespół Sparty do tegorocznych rozgrywek przystepuję bardzo wzmocniony personalnie.

Życzymy powodzenia całej drużynie w pokonaniu kolejnej przeszkody i spotkania w ćwierćfinale Okregowego Pucharu Polski.






https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10747