Już od kilku dni najmłodsi mieszkańcy naszego miasta mają nową atrakcję, do korzystania z której zachęca słoneczna pogoda. Za ośrodkiem zdrowia przy ul. Wschodniej oddano do użytku nowy plac zabaw.
Obiekt powstał w ramach programu Ministerstwa Edukacji Narodowej pn. „Radosna szkoła”. Jest to drugi tego typu obiekt, który w tym roku powstał w ramach tego programu na naszym terenie. Podobny znajduje się przy Szkole Podstawowej w Koniemłotach.
Koszt całkowity obydwóch inwestycji wyniósł ok. 250 tys. zł. Połowę tej kwoty pokryje MEN.
Źródło: staszow.pl