Nowy plac zabaw.
2011-11-14 13:15:54

Już od kilku dni najmłodsi mieszkańcy naszego miasta mają nową atrakcję, do korzystania z której zachęca słoneczna pogoda. Za ośrodkiem zdrowia przy ul. Wschodniej oddano do użytku nowy plac zabaw.

Obiekt powstał w ramach programu Ministerstwa Edukacji Narodowej pn. „Radosna szkoła”. Jest to drugi tego typu obiekt, który w tym roku powstał w ramach tego programu na naszym terenie. Podobny znajduje się przy Szkole Podstawowej w Koniemłotach.

staszow_plac_zabaw.jpg 


Koszt całkowity obydwóch inwestycji wyniósł ok. 250 tys. zł. Połowę tej kwoty pokryje MEN.

Źródło:  staszow.pl








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10730