Przyznano Stypendia Prezesa Rady Ministrów.
2011-11-12 13:07:38

Uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów odbyła się 7 listopada br. w Muzeum im. Przypkowskich w Jędrzejowie.

Gratulacje laureatom złożyli m.in.: Wojewoda Świętokrzyski - Bożentyna Pałka-Koruba, Świętokrzyski Kurator Oświaty - Małgorzata Muzoł, Członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego - Piotr Żołądek oraz Starosta Włoszczowski - Zbigniew Matyśkiewicz i Starosta Jędrzejowski - Edmund Kaczmarek.

Laureaci stypendiów to najlepsi uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią lub wykazali szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy uzyskując w niej najwyższe wyniki.

wloszczowa_stypendia.jpg



Stypendystami Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2011/2012 z terenu Powiatu Włoszczowskiego zostali następujący uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:

Barbara Tomaszewska - I Liceum Ogólnokształcące im. gen. Władysława Sikorskiego we Włoszczowie,

Patrycja Szymczyk - II Liceum Ogólnokształcące w ZSP nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie,

Marcin Wojciechowski - I Technikum Rolnicze w ZSP nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie,

Grzegorz Rak - Technikum nr 2 w ZSP nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie,

Joanna Rączkowska - III Liceum Ogólnokształcące w ZSP nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie.

Gratulujemy uczniom tak znaczącego sukcesu w zakresie edukacji szkolnej. 

 Źródło: www.powiat-wloszczowa.pl




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10721