Ponad stu biegaczy wystartowało w Biegu Niepodległości w Pińczowie.
2011-11-12 12:24:37

Ponad stu zawodników ze wszystkich szkół gminy Pińczów startowało w rozegranym w czwartek Biegu Niepodległości o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów. Zawody dla uczczenia święta narodowego rozegrano na stadionie Ośrodka Sportu i rekreacji a młodzi biegacze rywalizowali na dystansach 900 i 1800 metrów.


Wśród dziewcząt szkół podstawowych wygrała Magdalena Lasia przed Wiktorią Skowerą ( obie SP w Brześciu) i Weroniką Swat ze SP nr 1 z Pińczowa. W biegu chłopców najlepszy był Dawid Skowera ( SP nr 2 Pińczów) , drugie miejsce zajął Oskar Dylawerski ( SP nr 1 Pińczów) a trzecie Michał Krzak ( SP Brzeście). 

Czytaj dalej na: Echo





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10717